0232 462 86 66
0232 462 81 82
Googlemap için tıklayın.

Adres:
Fatih Cad. No:12 3. Sanayi Sitesi Karşısı
Çınarlı / izmir

Satış

2004 yılının Ocak ayından itibaren Fransız Markası olan Citroen araçlarının Satış, servis, yedek parça, 2.El ve sigorta ile ilgili her türlü hizmeti Citroen müşterilerine vermekteyiz.

Artan müşteri taleplerine daha iyi hizmet sunmak için 2500 m2’lik kapalı ve 1500 m2’lik açık alanda İzmir Çınarlı'daki yeni plazamız da hizmet vermeye başlamıştır. 4.000 m2'lik alandaki yeni plazamız da satış ve servis için hem kullanım alanlarını büyütülmüştür, hemde yeni tesisi son teknoloji cihazlarla donatılmıştır.

Citroen markasının modelleriyle ilgili ayrıntılı bilgi, yeni bir otomobil alırken akla gelecek tüm soruların cevaplanması, sahip olunan binek ya da ticari araçla piyasa değerinde takas olanağı, uygun ödeme koşulları, otomobil kredisi seçenekleri ve aracın tüm sigorta işlemleri Kavuklar Otomotiv bünyesinde mevcuttur.

Tüm Citroen güncel modellerini ve fiyat listesini www.citroen.com.tr web adresinden öğrenebilirsiniz.

Servis

Citroen Kavuklar Yetkili Servisinde, Citroen araçları KONTROLLÜ KABUL yapılarak bakım ve tamir işlemlerine başlanmaktadır.

Uzman ekibimiz tarafından yapılacak olan işlemlerde müşterilerimizinde onayı alınarak aracın işlemleri yapılmaktadır. Yaptığımız her onarım için 1 yıllık Citroen Kalite ve güvencesi sunmaktayız. Citroen tarafından periyodik eğitimlerle bilgileri sürekli tazelenen profesyonel ekibimiz modern ekipmanla donatılmış, her türlü mekanik, elektrik ve elektronik müdahaleyi gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimiz, müşterilerimizin araçlarına en az araç sahipleri kadar değer vermekte ve Yedek parça ihtiyaçlarını Orijinal Citroen yedek parçaları ile karşılamaktadır. Ayrıca; Garanti Kapsamında bulunan Citroenler için " SÖZ " kapsamında 3 iş günü içerisinde onarımını tamamlayamadığımız araç sahiplerine günlük 50 TL tazminat ödeme sözü CITROEN KAVUKLAR’da…

Yedek Parça

Citroen Kavuklar Yetkili Servisinde sadece orijinal Citroen yedek parçası kullanılır. Aracınızın tüm orijinal yedekparçası; uzman ekibimiz tarafından size özel fiyatlarla satışa sunulur. Siz Citroen sahiplerinin ihtiyacına cevap verebilecek geniş stok miktarına sahibiz.

Fatih Cad. No:12 3. Sanayi Sitesi Karşısı Çınarlı/izmir
Tel: 0232 462 86 66
Fax: 0232 462 81 82

Yedek Parça ile ilgili sorularınız için;
Tel: 0232 462 86 66 (Dahili Hat: 1196 )

E-posta: citroen.yedekparca@kavuklar.com.tr